Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Arş. Gör. Ahmet Başkan abaskan@amasya.edu.tr 1725
Arş. Gör. Ahmet Hamurcu ahmet.hamurcu@amasya.edu.tr
İç Mimarlık ve Çevre Tasarım Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Arş. Gör. Deniz Özge Aytaç ozge.aytac@amasya.edu.tr 1749
Arş. Gör. Korcan Gülfidan korcan.gulfidan@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Merve Kılıçbay merve.kilicbay@amasya.edu.tr
Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Bige Şimşek İlhan bigeilhan@amasya.edu.tr 1751
Dr. Öğr. Üyesi Özlem Demir ozlem.demir@amasya.edu.tr 1748
Dr. Öğr. Üyesi Sultan Sevinç Kurt Konakoğlu sultansevinc.kurt@amasya.edu.tr 1753-1758
Arş. Gör. Cumhur Olcar cumhur.olcar@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Kadir Tolga Çelik kadir.celik@amasya.edu.tr 1756
Arş. Gör. Mürşit Sönmez mursit.sonmez@amasya.edu.tr 1756
Mimarlık Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Doç. Dr. Burçin Şenol Şeker senol.seker@amasya.edu.tr 1710
Doç. Dr. Fazilet Koçyiğit fazilet.kocyigit@amasya.edu.tr 1743
Dr. Öğr. Üyesi Duygu Kalkan Açıkkapı duygu.kalkan@amasya.edu.tr 1747
Dr. Öğr. Üyesi Lale Güremen lale.guremen@amasya.edu.tr 1740-
Dr. Öğr. Üyesi Murat Gökçe murat.gokce@amasya.edu.tr 1741
Arş. Gör. Ayşegül Sondaş aysegulsondas@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Burcu Tağcı burcu.cosar@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Ebru Melis Özdemir ebru.ozdemir@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Enes Bostan enes.bostan@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Gizem Büyükgüner gizem.buyukguner@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Gizem Özerol gizem.ozerol@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Güray Yusuf Baş yusuf.bas@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Mahmut Ferit Aydın @amasya.edu.tr
Arş. Gör. Merve Özkaynak merve.ozkaynak@amasya.edu.tr 1735
Arş. Gör. Merve Öztürk merve.ozturk@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Reyya Kalay reyyakalay@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Semih Solak semih.solak@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Semih Serkan Ustaoğlu serkan.ustaoglu@amasya.edu.tr
Şehir ve Bölge Planlama Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Aslı Altanlar asli.altanlar@amasya.edu.tr 1724
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Erdem Eryazıcıoğlu erdem.eryazicioglu@amasya.edu.tr 1729
Dr. Öğr. Üyesi Okan Murat Dede okan.dede@amasya.edu.tr 1720
Dr. Öğr. Üyesi Süleyman Dirik suleyman.dirik@amasya.edu.tr 1728
Öğr. Gör. Ayşe Yeşilyurt Alkan ayse.alkan@amasya.edu.tr 1734
Öğr. Gör. Ayşe Nur Canbolat ayse.canbolat@amasya.edu.tr 1732
Öğr. Gör. Gülsün Duygu Bütün gulsun.butun@amasya.edu.tr 1721
Arş. Gör. Ahmet Şekeroğlu ahmet.sekeroglu@amasya.edu.tr 1726
Arş. Gör. Cansu İlhan cansu.ilhan@amasya.edu.tr
Arş. Gör. İbrahim Kavak ibrahimkavak@amasya.edu.tr 1727
Arş. Gör. Müzeyyen Sağıroğlu muzeyyen.sagiroglu@amasya.edu.tr 1722
Arş. Gör. Zeynep Özdemir zeynep.ozdemir@amasya.edu.tr