Üniversitemizin Mimarlık Fakültesi Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı Bölümü araştırma görevlilerinden Sultan Sevinç KURT KONAKOĞLU iki uluslararası kongreye katılarak Üniversitemizi ve bölümünü başarı ile temsil etti. 

        Araş. Gör. Sultan Sevinç KURT KONAKOĞLU 9-10 Nisan 2018 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenmiş olan “1st International Congress on New Horizons in Education and Social Sciences” sempozyumuna; “Kampüslerde Yaya ve Bisiklet Yollarına Uygun Sürdürülebilir Donatı Tasarım Kriterleri” ve “Sürdürülebilir Kentlerde Enerji Etkin Peyzaj Donatı Elemanları” başlıklı bilimsel çalışmaları ile katılarak, bildirilerini sunmuştur.

Foto1

 

        Arş. Gör. Sultan Sevinç KURT KONAKOĞLU 16-20 Nisan 2018 tarihleri arasında da Ürgüp/Kapadokya’da düzenlenmiş olan “II. Uluslararası Şehir, Çevre ve Sağlık Kongresi”ne  “Pedestrian and Bicycle Bridges in Today’s Cities”, “A Disciplinary Release Project Based on Ecological Literacy in The Case of KTU Campüs”, “An Examination of The Workshop Process for Designing Bicycle Routes and Outdoor Furniture in The Case of KTU Kanuni Campüs” başlıklı bilimsel çalışmaları ile katılarak bildirilerini sunmuş, Üniversitemizi başarı ile temsil etmiştir.  

 

Foto2